Strona główna
Tłumaczenia
Szkolenia
Kontakt

Katarzyna Wandowicz
tłumacz przysięgły języka niemieckiego
trener biznesu

SZKOLENIA

Wieloletnie i urozmaicone doświadczenie zawodowe wykorzystuję jako trener biznesu. Jestem praktykiem z zacięciem pedagogicznym. Sama ciągle się uczę i doskonalę swój warsztat: ukończyłam m.in. studia podyplomowe - kierunek trener biznesu (WSB Wrocław), kurs dramy stosowanej (Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA), kurs protokołu dyplomatycznego (Akademia Dyplomatyczna przy Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych). Praktykę popieram teorią, a teorię sprawdzam w praktyce. Jedno i drugie wkładam w szkolenia. Każde szkolenie konstruuję w taki sposób, by było inspiracją do rozwoju osobistego Uczestników.

SZKOLENIA BIZNESOWE

Przygotowując pracę dyplomową z zakresu zarządzania, zajęłam się komunikacją w biznesie i tej tematyce pozostaję wierna. Prowadzę zajęcia rozwijające i doskonalące umiejętność komunikacji interpersonalnej w szerokim zakresie. Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z profesjonalnej obsługi klienta w firmach oferujących usługi i produkty. Prowadzę również szkolenia z etykiety biznesu w Europie, etykiety w miejscu pracy oraz specyfiki pracy asystenta menedżera. Oto tylko niektóre moduły szkoleń:
- rola komunikacji niewerbalnej,
- asertywność,
- technika mówienia,
- dialog w sytuacjach trudnych,
- savoir-vivre języka mówionego i pisanego,
- etykieta obsługi pacjenta,
- wizerunek pracownika a wizerunek firmy,
- kłopotliwe sytuacje w miejscu pracy,
- przygotowywanie wizyt przyjazdowych i wyjazdowych
- i wiele innych...

Elementem wyróżniającym zajęcia, które prowadzę głównie w formie warsztatów, są proste ćwiczenia skutecznie wspomagające walkę z nadmiernym stresem i panowanie nad emocjami. Chętnie podejmuję się zadań specjalnych i przygotowuję szkolenia szyte na miarę wymagających Klientów.

SZKOLENIA JĘZYKOWE

Umiejętności i warsztat trenerski wykorzystuję w trakcie lekcji języka niemieckiego dla dorosłych. Moimi Klientami są pracownicy oraz menedżerowie różnych przedsiębiorstw, a także osoby prywatne. Z przyjemnością pracuję z osobami w wieku dojrzałym. Dla każdego Słuchacza tworzę odrębny program nauczania, zależny od oczekiwań i możliwości. Chętnie posługuję się niestandardowymi metodami i materiałami dydaktycznymi.

Na życzenie służę referencjami.

Zachęcam do uczenia się i rozwijania umiejętności osobistych w każdym wieku!